کتاب علمی و آموزشی

پاسخ علمی به مسائل جنسی مردان (چاپ سوم)

امروزه سازمان بهداشت جهانی (WHO) سلامت انسان را غیر از سلامت جسمی شامل سلامت روحی، معنوی، اجتماعی و جنسی میداند. بررسی پژوهشگران در ایران نشان داده است که عامل 1/3 طلاق ها مشکلات جنسی می باشند. این کتاب با زبانی ساده و علمی به بررسی این مشکلات پرداخته و راههای پیشگیری و درمان آن را ارائه می دهد.

Post with Slider
     

در طی چند سال اخیر داروی جدیدی در درمان دارویی ناتوانی جنسی مردان ارائه نشده است. و حتی در مطالعات جدید نشان داده اند که مصرف طولانی مدت داروهای مهارکننده فسفودی استراز همانند سیلدنافیل (ویاگرا)، تادالافیل (سیالیس) و ... باعث کاهش سیستم ایمنی و افزایش شیوع سرطان ها بویژه سرطان پوست و ملانوما در فرد می گردد. ولی جایگاه درمان جراحی ناتوانی جنسی بویژه پروتز (penile prosthesis) بیش از پیش ارتقا یافته و تثبیت گردیده است. همچنین در تمامی مطالعات درمان جراحی استفاده از پروتز از میزان رضایت مندی (satisfaction rate) و اثربخشی (efficacy) بسیار بالایی (بالای 95/0%-90%) نزد بیماران برخوردار بوده است و برای بیماران پیرونی (peyronie’s disease) که باعث خمیدگی و کجی (chordee) در مردان میانسال می گردد درمان های جراحی نوین و موثری ارائه شده است که جدیدترین و جالب ترین آن استفاده از مخاط زبان و پیوند (آناستوموز) آن به عضو تناسلی فرد می باشد که این عمل جراحی در معدود مراکز جراحی ترمیمی پیشرفته دنیا صورت می گیرد.

مولف برای اولین بار در ایران با موفقیت کامل این عمل جراحی را شروع کرده است که این امر مورد توجه ویژه رسانه ها و سایت های علمی علوم پزشکی کشور قرار گرفته است.

image-desc

لطفا فقط به آدرسهای ذکر شده و ساعاتی که در بخش زمانبندی مشخص شده مراجعه نمایید.

تلفن تماس مطب:

013-33113793

 

تلفن تماس بیمارستان رازی:

013-33525259

 

s_a_asgari@gums.ac.ir

آدرس مطب:

رشت، چهار راه گلسار، خیابان نواب، جنب داروخانه آریانفر، ساختمان پزشکان سنا

 

آدرس بیمارستان رازی:

رشت، خیابان سردار جنگل، مرکز آموزشی، درمانی، تحقیقاتی رازی، بخش ارولوژی

آخرین اخبار