بیوگرافی

تعداد مشاهده : ۴۴٩

Upimg05062016103509.jpg

متولد مهر ماه سال 1342 در روستای قلعه بین از توابع شهرستان تالش می باشم. در طی دوران تحصیل، همیشه از دانش آموزان برتر و ممتاز کلاس بودم و در سال 58-1357 بعنوان شاگرد اول کل دبیرستان های تالش موفق به اخذ دیپلم شدم. سپس در رشته پزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدم و بعد از اتمام دوره پزشکی عمومی و گذراندن طرح در سال 1372 در امتحان ورودی پذیرش دستیار تخصصی دانشگاه تهران شرکت کردم. با توجه به کسب نمره برتر (5% اول کل شرکت کنندگان) می توانستم در تعداد قابل توجه ای از رشته های تخصصی بعنوان نفر اول پذیرفته شوم ولی بدلیل علاقه شخصی به رشته جراحی کلیه و مجاری ادراری بعنوان نفر اول در رشته جراحی کلیه و مجاری ادراری (ارولوژی) دانشگاه تهران پذیرفته شدم. پذیرش در بیمارستان های دانشگاه تهران برای دوره تخصصی به انتخاب پذیرفته شدگان براساس نمره بود و با توجه به نفر اول بودن، اینجانب بیمارستان سینای دانشگاه تهران را انتخاب نمودم. لازم به ذکر است که در دهه پنجاه و شصت بیمارستان سینا یکی از قدیمی ترین بیمارستان های دانشگاه تهران و معروف ترین آنها در رشته جراحی کلیه و مجاری ادراری و صاحب کرسی بنام این رشته در کل کشور محسوب می شد.

در سال 1376 از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم و همان سال در دانشگاه شهید بهشتی برای فلوی فوق تخصصی (فلوشیپ) پذیرفته شدم و در سال 1378 از آن دانشگاه فارغ التحصیل شده و بعد از فارغ التحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان بعنوان استادیار مشغول فعالیت علمی و آموزشی دانشجویان  و همچنین دستیاران دوره تخصصی رشته ارولوژی شدم. در سال 1385 موفق به اخذ درجه دانشیاری (Associate Professor)  شده و در سال 1392 درجه استادی (Professor) این رشته را  اخذ نمودم. در زمینه پیوند کلیه سابقه علمی و عملی بیش از یک دهه (10 سال) دارم. از سال 1382 تاکنون عضو هیئت تحریریه مجله Urology Journal می باشم.

در مدت فعالیتم در دانشگاه، استاد راهنمای بیش از 60 پایان نامه دکترای حرفه ای و تخصصی بوده و بیش از دهها مقاله علمی در مجلات معتبر علمی خارج از کشور (دارای نمایه ISI) و دهها مقاله در مجلات علمی-پژوهشی داخل کشور به چاپ رسانده ام و بیش از 100 مقاله در کنگره های بین المللی داخل و خارج از کشور ارائه داده ام. برای تکمیل فلوی فوق تخصصی خود طی چندین دوره از سال 2007 الی 2011 میلادی مسافرت های علمی به مراکز دانشگاهی بیمارستان های معتبر علمی و آکادمیک کشور انگلستان (لندن) داشته ام و در زمینه اعمال جراحی بی اختیاری های ادراری زنان و مردان، سرطان های دستگاه ادراری و نیز اعمال جراحی ترمیمی در زمینه ناتوانی جنسی مردان (penile prosthesis) و تنگی ها و آسیب های مجرا و انواع ناهنجاری های سیستم ادراری دوره های علمی لازم را دیده ام و با استفاده از این اندوخته های علمی از اواخر سال 86، اعمال جراحی ترمیمی ناتوانی جنسی مردان (گذاشتن پروتز و ...) را با موفقیت کامل بعنوان سومین مرکز استانی دانشگاهی کشور در بیمارستان رازی شروع کردم. لازم به ذکر است که حدود 30% تا 40%  مردان دچار ناتوانی جنسی به هیچکدام از ترکیبات دارویی پاسخ نداده و در این صورت بهترین درمان آنها در تمامی مراکز علمی دنیا گذاشتن پروتز می باشد که با رضایتمندی بسیار بالایی همراه است. 

همسر اینجانب نیز جراح و متخصص زنان و زایمان می باشد و عضو هیئت علمی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی است. صاحب 2 فرزند می باشم.

اوقات فراغت خود را سعی می کنم همیشه با مطالعه و فعالیت های ورزشی پر کنم. علاقه  وافری به مناظر طبیعی، و از فصول سال به فصل پاییز، طبیعت و نقاشی های محسور کننده آن دارم. رشته ورزشی مورد علاقه من ورزشهای رزمی (martial art) می باشد و بیش از  12 سال در رشته رزمی کاراته، فعالیت ورزشی داشته ام.

 

مهارت ها/علائق جراحی (surgical skills & interests)

غیر از اعمال جراحی روتین (روزمره) پروستات و سنگ های ادراری ( اندوسکوپی، ندرتناً جراحی باز) و سرطان های سیستم ادراری،  اعمال جراحی ترمیمی همانند پیوند کلیه (با سابقه بیش از 10 سال)، تنگی های مجرا، ناهنجاری های مادرزادی سیستم ادراری، بی اختیاری ادراری مردان و زنان (اندوسکوپی، TVT، TOT و ندرتاً عمل جراحی باز) و عمل جراحی ناتوانی جنسی جزء مهارت ها و علائق جراحی اینجانب می باشند و از اعمال جراحی نسبتاً نادر ترمیمی صورت گرفته در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تبدیل جنسیت مرد به زن برای اولین بار در استان گیلان (با مجوز رسمی از مرجع ذیصلاح) و ازدواج موفق آن
  •  
  • اصلاح بی اختیاری مردان با استفاده از Cortex Graft
  •  
  • جایگزینی حالب بوسیله آپاندیس و پیوند آن به کالیس تحتانی (appendicocalicostomy)
  •  
  • پیوند (آناستوموز) قسمتی از معده به مثانه (Gasterocystoplasty) برای جبران کاهش ظرفیت مثانه در افراد دچار مثانه های عصبی (neurogenic bladder)
  •  
  • اصلاح ناتوانی جنسی مردان و تنگی مجرای ادراری زنان با استفاده از مخاط زیر زبان 
  • و ...

image-desc

لطفا فقط به آدرسهای ذکر شده و ساعاتی که در بخش زمانبندی مشخص شده مراجعه نمایید.

تلفن تماس مطب:

013-33113793

 

تلفن تماس بیمارستان رازی:

013-33525259

 

s_a_asgari@gums.ac.ir

آدرس مطب:

رشت، چهار راه گلسار، خیابان نواب، جنب داروخانه آریانفر، ساختمان پزشکان سنا

 

آدرس بیمارستان رازی:

رشت، خیابان سردار جنگل، مرکز آموزشی، درمانی، تحقیقاتی رازی، بخش ارولوژی

آخرین اخبار